Podnikání nanečisto


Možná vás překvapí to, že spousta lidí by velmi ráda podnikala, ale má z podnikatelské činnosti prostě a jednoduše strach. Existuje ale jedna možnost, jak si to alespoň vyzkoušet a to dokonce nanečisto. Podnikání nanečisto vyzkoušela už řada lidí a každý z nich byl velice spokojen. Získáte díky tomu hlavně zkušenosti, které jsou rozhodně potřeba.
Slyšeli jste někdy o oddílovém programu? Díky němu je opravdu možné získat schopnosti a zkušenosti, které, pokud byste se rozhodli podnikat na čisto, se vám budou opravdu hodit.
šedý hrnek.jpg
Pokud byste se rozhodli této možnosti někdy využít i vy, pak věřte, že opravdu nebudete litovat.
Za vším stojí projekt, s názvem Najdi investora. Tento projekt nabízí možnost získat finanční prostředky, které ještě navíc jsou spojeny s charitou nebo akcí pro veřejnost.
Jediné, co musíte udělat vy, je připravit si srozumitelný a přesvědčivý projekt. Jestliže bude výsledný projekt opravdu realistický a investora přesvědčí na plné čáře, je možné získat odměnu, která je v průměru okolo 5 000,-. Odměna se odvíjí podle toho, kolik byly náklady na potřebnou realizaci. Zisk, kterého dosáhnete, poté půjde na charitu a to dle vaší volby a dohody.
pracovní prostor.jpg
Výhodou je, že to, co budete dělat je zcela ve vaší režii. Ti, kteří projekt realizují, nabízejí uhrazení potřebných nákladů a to nejen na materiál, ale také potřebné nájmy. Můžete například nabízet služby, výrobky a mnoho dalších. Záleží to čistě jen na vás a na vaší představivosti.
Asi se vám nikde jinde nenaskytne taková příležitost, abyste si vyzkoušeli podnikat nanečisto.
Na dané aktivitě by se mělo podílet alespoň pět jedinců, aby se skutečně jednalo o oddílovou činnost.
Za hlavní motivaci by pro ty, kteří se rozhodnou této možnosti využít, by měla být zkušenost a morální přínos.
Rozhodně byste této možnosti měli využít, dokud je to ještě možné. Tak co na to říkáte?