Originální dárky

Výběr vánočních dárků je oříškem pro mnohé z nás. Někteří si lámou hlavu s dárky už měsíce dopředu, jiní to nechávají na poslední chvíli. Můžete samozřejmě nakoupit univerzální dárky jako lahev vína, jednobarevná trička nebo vánoční kosmetickou sadu.

Jinými oblíbenými dárky jsou třeba plyšáci nebo dárkové poukazy. Když opravdu nevíte, co koupit, můžete vybrat dárkovou kartičku do nějakého obchodu. Takové vouchery nabízí většina prodejců, takže by to neměl být problém. Dárkovou kartičku můžete snadno nabít na požadovanou částku a nemusíte dárek vybírat. Vaši blízcí si dárek vyberou sami a vám odpadnou starosti.

Pokud ale chcete něco osobnějšího, aby obdarovaný viděl, že jste na něj mysleli, můžete nechat potisknout nějaký reklamní předmět s potiskem Promodarky.cz. Vyberte třeba společnou fotografii a nechte ji vytisknout na hrneček. Vaše kamarádka si na vás tak vzpomene pokaždé, když si bude v práci vařit kávu.

bílé tričko

Nebo můžete nechat potisknout i tričko. V takovém případě nemusíte mít ani fotografii, stačí vymyslet vtipný nápis. Můžete použít třeba společnou hlášku, název oblíbené kapely nebo hlášku z filmu, který jste společně viděli. Podívejte se na stránku Promo dárky a vyřešte najednou všechny vánoční dárky! Není to nic těžkého a prakticky nemůžete udělat chybu.

dívka s hrnkem

Vánoční dárky tak můžete vyřešit za pár minut a udělat tak radost všem svým blízkým. Bude to asi chtít chvilku přemýšlení a hledání fotek, ale takové dárky za to stojí!

Pak už jen stačí nakoupit balicí papíry, taštičky a mašle a čekat, až vám kurýr dárky přiveze. Dárky zabalíte a můžete je hned dát pod stromeček. Pokud nechcete na kurýra čekat a ušetřit na poštovném, můžete využít služby jako je Zásilkovna nebo PPL parcel.

Pokud vymyslíte vtipné hlášky, jistě si na Štědrý den užijete spoustu legrace. Fotky domácích mazlíčků nebo členů rodiny udělají radost každému.