Slunce pro život

Proto je slunce vyhledáváno a všichni se radují, když nám hezky svítí. Lidé vyrazí k vodě, aby se mohli opalovat, nebo jen tak na procházku či výlet a do toho mumraje buší slunce svými paprsky až je to k zbláznění a horko, že si jeden musí dát pivo.

Každý má rád slunce, tedy skoro každý. Jinak na něj budou pohlížet lidé na pláži u moře a jinak lidé zavření v kancelářích a dílnách nebo šoféři. V těch druhých se také opravdu dělá a to tak, že se z dělníků lije pot jako kdyby tekla nějaká řeka. Ale ani při leháru v kanceláři nejsou sluneční paprsky nic příjemného, stejně jako ve škole, nebo v obchodě. A řidiči by o tom mohli vyprávět. Prostě kdekoli za sklem to nebývá se sluníčkem žádný med.

auto u silnice

Proto se lidé naučili slunci bránit v průniku do budovy nebo do dopravního prostředku přes skla a okna. Ty tam být musí, jinak by byla tma a nedalo by se větrat. A pokud by bylo zatemněné okno vpředu u řidiče, mohl by mít drobné problémy se řízením automobilu, že ano.

No, dosti vtipkování a nyní vážně. Když tam už okno nebo sklo být musí, udělá se to tak, že se okno zakryje. Jde to udělat dekou, plachtou, barvou nebo žaluziemi. A pozor, ani to nejsou všechny možnosti, je jich daleko a daleko více.

automobil

Jedna za takových je také protisluneční fólie na okna. A podíváme se přímo na automobily a jiná přepravní vozidla. Ne, že by se tato fólie dala použít jen v autě, to ne, dá se použít i jinde, ale tato je speciálně pro automobilisty stvořena. A je tvořena tak, že obsahuje nano částice, které umožňují této fólii použití právě pro auta. A nebí třeba se obávat, že v autě být nesmí, má potřebné atestace a povolení, takže při kontrole nebudou žádné potíže.

Pokud jste i vy, vážený čtenáři, šofér a měl byste zájem, nemusíte nikam jet. Klikněte si na modrý odkaz výše a rázem jste na webu, kde si je můžete koupit. A také vybrat z více druhů. Tak neváhejte.