Domov musíte mít hlavně útulný a pohodlný

Mnozí lidé se usmívají textu naší hymny, protože prý Češi, jako národ ani neví, kde domov mají. Ale to jsou jen zlí jazykové, kteří nevědí, jak jsou slova této proslulé písně myšlena. Ale co Vy? Co Vy považujete za svůj domov? Je to česká země, nebo je to prostor, ve kterém se cítíte báječně a máte pocit naprostého bezpečí?
nápis domov.jpg

Za domov nemusíte považovat jen prostor, který s někým sdílíte.

Když přijdete domů unaveni z práce, postavíte vodu na čaj, zapnete rádio, a pokud Vás doma čeká milovaná bytost, je to samozřejmě příjemnější. Ale když milovaná bytost neexistuje, nebo už s Vámi nebydlí, Váš domov stále zůstává. Přesně takový, jaký jste si přáli.
dekorační věnec.jpg

Vy se ve svém domově musíte cítit nejlépe.

Nikdo jiný, než Vy, musí mít pocit útulnosti a pohodlí tam, kde prožíváte svůj nejintimnější život. Pořizujte si tedy takové vybavení, které Vám obojí umožní.

·         Nemáte rádi vystavené věci kolem sebe? Je Vaše představa o útulnosti spíše minimalistický styl? Potom jsou vestavěné skříně tím pravým. Všechno zůstane pěkně ukryté a nenápadné.

·         Nebo je opak pravdou? Potřebujete se obklopovat vzpomínkami v podobě kamínků, květin, fotografií, potom zvolte šikovný policový systém, kam se vejde spousta Vašich vzpomínek.

·          Záleží Vám na dokonalém odpočinku s knihou v ruce a s hudební kulisou v pozadí? Pak se nejlépe budete cítit při LED osvětlení, které Vám šetří peníze, a přitom Vám poskytne plno variant světla ve Vašem domově!

·         Na oknech nemusíte mít závěsy a záclony, na který se chytá prach, ale rolety den a noc jsou posledním výstřelkem bytového vybavení, které Vás nadchne a Váš domov učiní moderním, a přitom příjemným.

Víte, takhle bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho. Ale uvědomte si, že domov nedělají jen lidé, které kolem sebe máte. Můžete zůstat na čas sami, tak proč si svůj domov nezútulnit natolik, abyste se do něj vraceli rádi!