Bydlet se dá levně a přitom dobře

Každý by měl mít v plánu si jednou koupit svou střechu nad hlavou. Jedná se totiž o velice dobré rozhodnutí, a to jak po ekonomické, tak i po sociální stránce. Nájem je stále mnohem dražší než hypotéka a člověk vlastníci byt má jistotu, že ho z něj nemůže jen tak někdo vyhodit. Problém je, že získat dnes nějakou obytnou nemovitost znamená velké finanční zatížení, hlavně ze začátku. Byty jsou totiž šílené drahé, a to nejen v Praze, a banky jsou si toho dobře vědomy. Proto požadují po svých klientech složit zálohu často přesahující deset procent z ceny nemovitosti, na což každý nemá. Nemluvě o tom, že ani úrokové sazby dnes nejsou ke klientům zrovna nejpříznivější.

Domeček

Lidé nemající na to koupit si vlastní klasický byt však nemusí žít dokonce svých dní v drahém pronájmu. Naštěstí zde existují i jiné, daleko levnější možnosti. Jednou z nich je i mobilheim Lavarohouse. Jedná se sice o skromnější, avšak stále více než dostatečné bydlení pro jednotlivce, páry i menší rodiny.

Místa je relativně dost

Zásadní je pro každého člověka mít dostatečné množství prostoru k žití. Toho se v mobilních domcích mnoho nedostává, a to ani v nejlepších verzích. Rozhodně se nejedná o bydlení pro větší rodiny, ale pro menší počet lidí. Nicméně, pokud se člověk přes tento fakt přenese, bude víceméně spokojen, jelikož dnešní mobilheim uvnitř vypadá prakticky stejně jako běžný byt. Navíc jde o bydlení, jež je již v základu vybaveno vším potřebným k běžnému životu. Všechny druhy nábytku, ale i elektronických spotřebičů jsou i nejmodernějších verzí k dispozici. Třešinkou na pomyslném dortu je pak fakt, že všechno vybavení je již započítáno v konečné ceně.

Domek

Možnosti rekreace

Ne každý hledá levné bydlení. Existuje i mnoho lidí, kteří disponují vlastním pozemkem v příjemné lokalitě a rádi by si tam postavili chatku. I v takovém případě je možné využít některý z mobilních domů.