Betonové oplocení jako strážce soukromí.

Pokud bydlíte u rušné silnice, máte až moc zvědavé sousedy, kteří dychtí po každém nahlédnutí do vašeho života a přemýšlíte, čím si zajistíte dostatek soukromí a zároveň to bude lahodit oku? Můžete si na plot zavěsit stínící síť nebo vysadit kolem plotu tůje, ale ani v jednom případě nedosáhnete kýženého výsledku. Nejlepší a zároveň nejestetičtější řešení je přitom jednoduché. Zkuste betonové oplocení!

Betonové oplocení

Pokud Vám záleží na soukromí, potřebujete oplotit pozemek, nebo chcete svoji zahradu zabezpečit je betonové oplocení skvělým řešením. Betonové oplocení nabízíme tzv. na klíč. Což znamená, že nejenže vám připravíme návrh, ale také postaráme se postaráme o realizaci projektu, tudíž všechny starosti padnou na naši hlavu. V nabídce jsou i branky a brány, které se hodí k betonovému oplocení. Oplocení nabízíme v mnoha různých dekorech a barvách, například dřevo nebo štípaný kámen.
Můžete vybírat i z nabídka v prémiové kvalitě, například betonové a sloupky z vybrovaného a armaturovaného litého betonu které, skvěle odolávají povětrnostním vlivům a mají opravdu dlouhou životnost. Materiál je skladem, tudíž je montáž možná již na 14 dní od dokončení objednávky. A když už se dáte do výstavby betonového oplocení vyberte rovnou i novou branku, která bude ve stejném dekoru a provedení jako plot.

Betonové oplocení

Betonové oplocení získává čím dál více na popularitě, a to především díky kvalitě používaných materiálů, které mají dlouhou životnost. Betonový plot vám zajistí bezpečí na zahradě pro vaše děti, soukromí – už k vám neuvidí zvědaví kolemjdoucí, ale ani všetečný soused.
Betonový plot je estetickým řešením oplocení vaší zahrady, skvěle se hodí ke každému domu a to hlavně díky tomu, že si můžete vybrat se spousty materiálů a dekorů. Nezapomeňte, že ke každému plotu patří i branka ve stejném designu. I ty máme v nabídce.