Vyberte si ten správný prut na kapry

Začali jste se věnovat rybaření a chybí Vám ve vybavení pruty a navijáky? Není problém, stránka Mlsport se kompletně a detailně věnuje této problematice. Každý rybář má svou potřebu na základě loveného typu ryb, proto je těžké zajistit určitá kritéria. Dle webu Mlsport jsou nejdůležitější schopnosti kvalitního prutu na kapry – přiměřená vrhací zátěž, správní funkce v celé délce prutu, lehkost a pohodlná rukojeť. Podstatné je, že nabídka skýtá jak rybaření ve sladkovodních oblastech, ale také mořský rybolov.

SPRO Governor Carp

Nabídka prutů je rozmanitá a od různých výrobců, naleznete zde pruty feederové, na plavanou, biče, teleskopické, mořské, kaprové, vláčecí, sumcové, telematch, bolognese, baitcast, cestovní pruty, tubusy a náhradní díly.
V náhradních dílech je možné zakoupit držák navijáku, komponenty na opravu prutů a navijáků, koncové očko se světýlkem a koncové očko SiC. Mimo toto je samozřejmě v nabídce celá škála veškerého rybářského vybavení společně s dárkovými sadami pro rybáře, jako jsou například poukázky v různých hodnotách, panáky, batohy, oblečení, obuv, nářadí, nože atd.

Logo

Kaprové pruty, specializované na kaprařinu, se vyrábí v různých délkách a tvrdostech s dvěmi až čtyřmi díly z uhlíkových materiálů s kevlarem či jinou zušlechtilující látkou. Ideálně jsou to pruty pro daleké hody. Dle rad e-shopu Mlsport jsou nejlepšími pruty značky Delphin Etna, což jsou jedny z nejprodávanějších prutů. Nejprodávanějším prutem je však prut SPRO Governor Carp 3,6 m 3 Ibs 3 díl s matně černou úpravou a bílými doplňky. Pochopitelně naleznete na webu také doporučení na kvalitní navijáky, například Zfish naviják Hulk BT 9000. Při nákupu Vám poradí okno Jak nakupovat, kde vyjma obchodní podmínek naleznete také podmínky ochrany osobních údajů, kontakt, půjčovnu vybavení, prodávané značky, slovník pojmů a mapu servru.