Domácí wellness? Není problém!

Snili jste vždy o takovém domácím wellness Bydesign? A nechce se vám nadále utrácet další množství peněz za návštěvu těchto služeb? Pak jsme tu právě pro vás my! Snili jste vždy o domácím wellness? A chtěli byste si právě v tuto chvíli dopřát to své? S námi se vám tento sen může stát skutečností právě nyní! Dnešní doba je z důvodů pandemii plná omezení, a proto se může naskytnou i problém si během vašeho volna dopřát pořádný odpočinek aniž byste se nemuseli něčeho bát. Jak si takové wellness vlastně můžeme představit?

wellness

Naprosto jednoduše, protože na tom není opravdu nic těžkého. Stačí útulná místnost kde bude dostat příjemného světla a vhodná barva či tapeta, která vám navodí příjemnou atmosféru, a pokud si k tomu navíc ještě přidáme relaxační hudbu tak si můžeme připadat jako kdybychom byli v samotném nebi. A kdo vlastně jsme? Jsme designérky, které ví co náš zákazník přesně potřebuje, a z toho také vychází naše skvělá práce kterou milujeme. První čím začínáme je především projektová dokumentace, poté přijde na řadu vizualizace. Následuje další krok což je tedy cenová nabídka, a poté můžeme začít s realizací. Jsme bydesign a na našich webových stránkách můžete nalézt přehlednou galerii našich proměn před a po.

wellness

Ale nebo si snad přejete mít moderní ložnici, obývací pokoj či chodbu? My vám zaručíme to nejmodernější řešení, které na trhu kdy bylo. Nebo snad potřebuje svoji pracovnu přizpůsobit tak, aby v ní nepůsobil chaos, ale aby měla řád a vaše pracovní schůzky, které v ní probíhají byly příjemné nejen pro vás, ale i pro vaše potencionální zákazníky? Pak se obraťte na nás, a my vám zaručíme to nejlepší možné řešení za dobrou cenu. Vše s vámi podrobně zkonzultujeme a určitě se domluvíme. Protože od toho tu přece pro vás jsme! Pokud si stále ještě nevíte rady poté se nebojte na nás obrátit a napsat nám svou vizi, a my se vám velmi rychle ozvete, a tím vyřešíme váš problém. Těšíme se na vás již dnes! A pokud máte raději osobní přístup tak nám zavolejte.