Účinky erotické masáže aneb proč byste se měli přestat stydět

Klasická masáž je pro vás už nuda? Chcete zažít něco nového a stejně uvolňujícího jako je běžná fyzioterapeutická masáž? Vyzkoušejte erotickou masáž!

Účinky erotické masáže aneb proč byste se měli přestat stydět

Klasická masáž má své účinky a my ji často vyhledáváme. Erotická masáž vychází také z běžné fyzioterapeutické masáže, má ale i něco navíc. Nestyďte se a vyzkoušejte to. Když odhodíte stud, můžete zažít něco, co jste ještě nikdy nezažili. Všechno samozřejmě na profesionální úrovni, bez zbytečné křeče. A jak to vlastně funguje? Co vám může taková masáž přinést a jak to vlastně všechno probíhá?

pexels-photo-3816205

Uvolňující i vzrušující

Erotická masáž začíná velmi intimně, klade důraz na uvolnění, ale i vzrušení. Všechno začíná příjemnou koupelí, která má navodit vaše smysly. Koupel může probíhat společně s masérkou, ale i bez ní. Během teplé sprchy se připravíte na zážitek, který bude následovat. Samotná masáž probíhá ve velmi příjemném prostředí s intimní atmosférou, budete se cítit jako v ráji. Masáž probíhá zcela klasicky, masérka se nejprve věnuje všem koutům těla, rozmasíruje ztuhlé svaly a to vám dodá pocit uvolnění. Dále se masáž cílí ale i na intimní partie. Celá masáž tak má vyústit ve zcela přirozené a příjemné vyvrcholení.

Věnujte čas sobě

Všechny vaše smysly okamžitě ožijí. Masáž je velmi příjemná ale rozhodně nejde o nic vulgárního. Masérka přesně ví, kudy má své pohyby vést, postupně vás pak může dovést až k neuvěřitelnému orgasmu, který by měl zakončit přirozeně celou masáž. Pak budete odcházet spokojení a uvolnění. Navíc masáž může pomoci stydlivým jedincům stud odhodit. Lépe budete také vnímat vlastní tělo a svou sexualitu. Stres a napětí bude ihned pryč a vy získáte sílu a energii, které vám tolik chyběly.

pexels-photo-3998005

Pokud postrádáte v poslední době chuť na sex se svým partnerem nebo partnerkou, právě tohle může být cesta jak si zase chuť nastartovat. Masáž silně posiluje libido a navíc vás naučí více vnímat všemi smysly. A pokud by se zdálo, že je masáž vhodná pouze pro muže, nenechte se zmást. Erotická masáž je vhodná stejně tak pro muže, jako pro ženy.

Jděte do toho a určitě nebudete litovat. Vždyť příjemných chvílí zažíváme v životě tak málo.