Super přepravka na pivo je k nezaplacení


Firma Schoeller Allibert nabízí kvalitní přepravky na pivo a další nápoje pro 12 anebo 24 láhví. Rovněž řeší i objem každé láhve. Je libo pro láhve o objemu 0,33 litrů? Nebo 0,5 litrů? Přepravky jsou kvalitní a bytelné, příjemné šedé barvy a vyrobené z ekologického plastu. Schoeller Allibert nabízí širokou škálu beden pro pivo a jiné nápoje, ale pokud byste si nevybrali, firma vám bednu na pivo navrhne, vše si domluvíte a na klíš vyrobí. vše dle vašich představ v libovolném množství. Pro kolik láhví by měla daná přepravka byt? Pro jaký objem a tvar láhve? Jakou barvu by měla přepravka mít? Měla by mít nějaké reklamní loga, nálepky a podobně?

pivo

Samotná firma Schoeller Allibert ví dobře, že v rámci konkurence je dobrá značka a kvalita. Umí se pohybovat i v marketingu a dát vám vše kolem toho. Uvědomuje si, že i na přepravce piv by měla být vaše značka vašeho piva dobře viditelná, protože i malé detaily mají smysl. Dokáže vám navrhnout a vyrobit přepravky, které budou sexy. A krom toho všeho dbá, aby se s každou přepravkou dobře manipulovalo a nenastal sebemenší problém. Firma Schoeller Allibert je vám ve všem plně k dispozici. Je však dobré zmínit, že Schoeller Allibert má i ocenění díky přepravkám.

přepravka heineken

Psal se rok 2017, kdy firma Schoeller Allibert dostala prestižní ocenění v kategorii Skladovací a transportní systémy. V porotě byli zástupci designu či průmyslu a tímto oceněním se může pyšnit přepravka na pivo Krombacher. Tato přepravka je sice platová, ale má vzhled a design dřevěné přepravky. Firma Schoeller Allibert se zabývá i o přepravku a pivní láhve veteránů, je velmi flexibilní a přizpůsobivá. Každá přepravka na pivo je krásná, kvalitní, plně funkční a zároveň recyklovatelná. Je to šetrné k životnímu prostředí a k přírodě. A proč byste si měli objednat přepravky na pivo přímo od společnosti Schoeller Allibert? Reklama vaší značky a posilování jí, inovace a zdokonalování, pivní přepravka na míru, spolupráce. Schoeller Allibert vše dělá s láskou.