Pohodlí pro vás.


Téma vestavěných skříní se poslední dobu hodně řeší, opravdu je o co stát, nebo jsou to jen vyhozené peníze za stolaře a řemeslníky? Jaký na to máte názor vy, stojí to za to nebo ne. Vestavěné skříně se od normálních skříní podstatně liší. A to tím, že jsou vesměs originální. Nikdy nenajdete podobné, protože jsou dělané na míru vašim prostorám, které chcete vyplnit. Můžete se setkat s tím, že v panelových domech se to sousedům zalíbí a vymyslí si něco podobného. Budou mít stejné prostory jako vy, nebo totožné, protože se jedná stejný panelový dům a stejné bytové prostory jako máte právě vy, ale to vám nemusí vadit. Můžete být rádi, že jste někoho inspirovali a také mu ulehčili život.

vestavěné skříně

V takovém případě se může jednat o podobné provedení, ale může mít úplně odlišný vzhled. Jiný styl dřeva i jiné otvírání skříněk. Za nás rozhodně stojí investovat do vestavěných skříní. Můžete tak mít prostor, který bývá normálně nevyužitý k uskladnění věcí. V panelových domech je to skvělé. Například prostor v chodbě, kde si odkládáte věci je většinou u stropu nevyužitý a když podél celé chodby umístíte jednoduché skříňky a budete si tak moci schovat boty, které právě nenosíte, deky, které máte do obývacího pokoje na přikrytí nebo na zakrytí sedačky, která je po dětech hodně špinavá.

vestavěné skříně

Když omylem vylijí kakao nebo při jídle jim spadne nějaký ten drobek. Je to hned, hlavně když jsou děti malé. Nebo si do nich můžete uschovat letní věci na stanování a kempování. Takový malý a stan, krabici s kempovacím nádobím a další věci. Je toho hodně a každý úložný prostor se počítá. Vestavěné skříně můžete mít lehce zavěšené u stropu nebo podél celé zdi. Může vám vyplňovat roh místnosti. Je na nich skvělé to, že se dají udělat všude a mít tak prostor na své věci. S dětmi je ho potřeba čím dál víc. Mají také své oblečení nebo potřeby, které je důležité někam uskladnit.