Krásné a zdravé opálení


Po krásném opálení sní mnoho lidí, přičemž to není nic nedosažitelného. Kromě klasického opalování na sluníčku je tu možnost opalování v moderním soláriu.

Krásné a zdravé opálení

Předejděte spálení

Mít krásně opálenou pokožku může mít drtivá většina lidí, akorát je zapotřebí pro to něco dělat. Taktika být co nejdéle na Slunci většinou dobrá není, protože tím škodíme zbytečně svému tělu a můžeme si způsobit zdravotní problémy. Slunce se sice potřebné a díky němu se nám vytváří vitamín D a má spoustu pozitivních účinků, akorát musíme dávat pozor na míru slunečního záření. Proto úplně na začátku začínejte se sluníčkem pomalu a mažte se dobrým opalovacím krémem, který je skutečně zapotřebí stále.

opalování na lodi

Nátěr není věčný, a proto musíte v pravidelných intervalech nanášet ochranou vrstvu znovu, přičemž mnohdy to bývá okolo dvou hodin. Také nechoďte na opalování v pravé poledne, protože Slunce má během této doby největší sílu, což právě může být až škodlivé. Celý proces se vyplatí zakončit krémem po opalování, který dodá kůži potřebné živiny a hydratuje ji, abychom měli jistotu, že jí skutečně nic nechybí.

Pohodlí solária

Při klasickém opalování jsme hodně závislý na počasí, přičemž to nám nemusí vůbec vycházet, když chodíme do práce. Proto tuto možnost můžeme vynechat a chodit se opalovat do solária, kdy se jedná o propracovaný stroj, který vydává určitou míru záření, jenž práce umožňuje dosáhnout nádherného opálení. Proto můžete chodit do Solária Brno, kde se o Vás postarají s plnou parádou. Zaměstnanci podrobně ví, jak každý stroj funguje a jak dosáhnout skvělého opálení u každého jedince.

opálené tělo

Každý z nás má jiný typ kůže, a proto je skutečně důležité, aby byl zvolen vhodný opalovací plán, a to i s kosmetikou, bez které se neobejdeme, přičemž studio ji přímo prodává, takže se vyhneme složitému shánění. Společnost se nachází v centru Brna, takže dostupnost je tu skvělá a můžete cestovat jakým prostředkem se Vám zlíbí. Mají tu otevřeno během pracovních dnů, takže jistě nebude mít problém skloubit opalování s ostatními aktivitami.