Buďte spolu a bavte se!

Asi každá žena, která se snaží uspět i v pracovním životě, řeší takřka denně situaci, jak trávit společný čas s rodinou. Pracovní dny jsou většinou v duchu plnění povinností, jak dospělých, tak dětí. Úkoly, učení, kroužky, nějaké domácí práce. V klidu se sejdete asi až u večeře, případně večer u filmu. Proto je nutné, víkendy a dovolené plánovat tak, abyste prožili hezké chvíle, na které budete všichni dlouho vzpomínat.
rodina na kole.png
Jak tedy naplánovat víkend, abyste si pouhé dva dny užili na maximum? Během jarních a letních měsíců budou převládat venkovní aktivity. Sportovním aktivitám se meze nekladou. Záleží jen na Vašich preferencích a věku Vašich ratolestí. Slunečné počasí též láká k výletům. Kromě hradů a zámků, přírodních krás, se nabízí různé zábavní parky (např. Mirakulum u Milovic ve Středočeském kraji) a aquaparky, a to nejen v České republice, ale i v rámci Evropy. Jedním z nejbližších je Legoland v německém Günzburgu, kde se zabaví celá Vaše rodina.
kluci a šachy.jpg
Chladnější měsíce lákají k zimním sportům. Bruslení na zamrzlém rybníce, či uvnitř na stadionu. Lyžování, běžkování, snowboard, ať už na českých svazích, či si zajedete do rakouských Alp. Pokud sněhové podmínky nebudou vyhovující, můžete volný čas trávit indoor sporty (squash, plavání,…), návštěvou muzeí a galerií, výstav. V případě, že se Vám nebude chtít opouštět teplo domova, všechny členy Vaší rodiny spolehlivě zabaví hraní společenských her, či skládání puzzle. Určitě najdete i vhodný film či seriál, na kterém se společně dohodnete.
rodina a západ slunce.jpg
Prostředků ke trávení volného času s Vašimi nejbližšími je nespočet. Je jen a jen na Vás, jaký si vyberete a co Vás bude bavit. Důležité je však vše dopředu naplánovat, členy rodiny s plány na víkend seznámit, dohodnout se na nejlepší aktivitě a pak si jen užívat společný čas. Až budou mít Vaše děti vlastní rodinu, budete na tyto chvíle rádi vzpomínat. Navíc jim předáte návod na to, jak žít a, ne jen přežívat na gauči u televize.