Ano, letos zase moc nabídek na rekreaci nebude

Takže jste se celá rodina rozhodli, že se dáte do stavby nového domu. A to dost velkého, aby zde měli své místečko nejen vaše ratolesti, ale také prarodiče. Místo vašeho rekreačního bydlení máte velmi pěkné, můžete se věnovat výletům po okolí, různým koníčkům jako je například rybaření, sběr hub a i část pozemku využijete jako zahradu s ovocnými keři a stromy. Vaše ratolesti se konečně odreagují z různých zákazů, které doprovázejí trvající pandemii. Ale zděný dům moc nechcete, moc do přírody nepadne, a jeho stavba je zdlouhavá. A navíc stavební firmy mají více zakázek a neustále by od vaší stavby odjížděli splnit stavební požadavky jinde. A to vše prodlouží stavbu a vám se už čekat vůbec nechce. Tak jste si nakonec vybrali z nabídky společnosti dřevostavby vysočina.

dům malý

Ano, udělali jste se správně, dřevěné stavby jsou postavené rychle a jsou do takového prostředí to pravé. Dřevěné panely se montují u společnosti, takže se dovezou na vaše místo a dům poté roste jako z vody. A můžete mít také od nich provedené veškeré výkopy i betonovou základovou desku. Splníte si tak rychle svůj sen, nebudete mít žádné starosti, stavba vašeho vysněného domu je přece na klíč.

dům nový

A o místo na rodinné dovolené máte vystaráno. Společnost vám také zpracuje projekt, který si sami vyberete z jejich široké nabídky, celá stavba bude samozřejmě realizována, tak aby odpovídala vašim potřebám. Bude splňovat veškeré normy a předpisy, a také i požadavky současného moderního bydlení. Tyto domy mají několik výhod, pokud chcete, mohou vypadat jako klasické zděné domy, a nikdo nebude tušit, že tento krásný dům, který byl tak rychle postaven, je ekologický a ze dřeva. Díky kvalitnímu zateplení a izolací mají tyto dřevěné stavby postavené na klíč velmi nízké náklady na bydlení. Uvedené domy mohou být nejen jako bungalovy, ale také na vaše požádání i patrové.