Dovolená na Moravě

Zahraniční dovolené u moře jistě mají něco do sebe. Písečné pláže, kde se můžete celý den opalovat, stavět hrady z písku mají své nezaměnitelné kouzlo. I koupání v samotném moři se slanou vodou a spoustou jemných vlnek je magické. Navíc při cestách do zahraničí si procvičíte cizí jazyky, poznáte nové kultury, a i novou kuchyni. Exotická jídla hlavně nás Čechy z nějakého důvodu neuvěřitelně lákají.

kamínková pláž

Na druhou stranu cesty za hranice jsou mnohanásobně dražší. Jen letenky většinou vyjdou na několik tisíc, hotely jsou samozřejmě také dražší, a pokud letíte s cestovkou zaplatíte ještě mnohanásobně víc za jejich služby. Mnoho lidí má také strach z létání, nebo si nemůže vzít v práci dostatečně dlouhé volno. A letět třeba do Egypta jen na tři nebo čtyři dni nemá moc význam…

V dnešní době čím dál, tím více lidí volí dovolenou v České republice. Jednak za to určitě může současná epidemiologická situaci a celková nejistota. Přece jenom když nemáte jistotu, že se váš zájezd bude moct uskutečnit, nechce se vám do něj cpát peníze. Navíc v různých zemí platí různá pravidla a opatření. Někam vás pustí jen za určitých přísných podmínek, někde si musíte platit drahé testy, opatření jsou zkrátka různá a často i dost složitá.

Dalším důvodem, proč se hodně Čechů rozhodne uskutečnit dovolenou tady je určitě nižší cena. Jak už jsme zmiňovali, nemusíte platit letenky ani žádné poplatky pro cestovní kancelář. Navíc v Česku se snadno domluvíte a nemusíte znát žádný nový jazyk.

les

Doporučujeme dovolenou na Moravě. Podívejte se třeba na stránky HP Apartmány a rovnou si zarezervujte levné ubytování Dolní Morava. Na Moravě můžete snadno uskutečnit i aktivní dovolenou plnou ježdění na kole, běhání, plavání a dlouhých procházek.

Přejeme vám krásnou dovolenou a spoustu zážitků. Užijte si čas strávený s vašimi blízkými a podnikněte společně něco nezapomenutelného.