Balkón je výhodou.


Bydlíte v bytě, kde celý život byl jen obyčejný závěsný balkón, který nešel zasklít a nebyla ani možnost ho nějak zvětšit a vylepšit? Výhodou bylo, že balkóny měli skleněné zábradlí, kterým jste viděli krásně dolů na parkoviště a měli jste stále pod dozorem dění venku. Vaše zvíře, ať už máte kočku nebo psa, který byl na skleněné zábradlí taky zvyklí, si bude těžko zvykat na jinou volnu než sklo. Přes čiré sklo jste toho mohli opravdu hodně vidět, ale když budete volit jiný druh balkónu, budete mít tuto volbu taky nebo se jako panelový dům domluvíte na jiné variantě zábradlí na balkón.

skleněné zábradlí

Většina lidí, si znovu skleněné zábradlí na balkóny nedá, protože, je na nich spousta práce s leštěním, abyste přes ně mohli vidět a když vám tak zvíře zanechá otisky tlapek, ale i vlhkého čumáku nejste tak šťastní. Ovšem vyměníte možnost lépe vidět ven, za možnost mít betonové zábradlí, které nemusíte ošetřovat, ale zase přes něj nic neuvidíte a vaše květiny tím budou hodně trpět. Teď už je to v dnešní době jiné, na většinu panelových nebo bytových domů se instalují betonové lodžie, které jsou daleko větší a mají více prostoru pro vaše pohodlí a posezení.

skleněné zábradlí

Variantu zábradlí si můžete vybrat, ale musí se na ním shodnou spousta obyvatel domu, což není zrovna jednoduchá a lidé, kteří se bojí výšek nebo nemají dobrý pocit u skleněného zábradlí, se k němu rozhodně nevrátí, jen proto, že vy ho chcete. Budou pro jinou variantu, a ta se vám už nemusí tolik líbit. Betonové provedení zábradlí, vám hodí do prostoru hodně stínu, ale zase budete mít větší jistotu, že nemůžete spadnout dolů, když tam vidíte. Horší to bude pro vaše mazlíčky, kteří už rozhodně dolů neuvidí přes betonové provedení. Bojujte za svůj skleněný balkón, ať máte takové pohodlí jako předtím, s výhodou celkového zasklení, které vám tento druh balkónu nabízí.